Çuval.com.TR
Çuval Ofisi

 

Kanaviçe – jüt kumaş alanında 1970 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, müşteri talep ve isteğine göre bugün kendini geliştirerek Türkiye ‘nin her yerine Çuval üretimi yaparak Büyük Ölçekli Sanayi kullanımları ve Kobiler için Çuval Ambalaj ihtiyaçlarını karşılayan Online Çuval Satış Mağazası haline gelmiştir.

PP Baskılı – Baskısız Çuval, Harar, Lamineli Çuval, Kanaviçe Kumaş, İp alanlarında üretim yapmaktadır. Özellikle üretim bölümüne, Laminasyon Makinesi eklenerek; Lamineli Çuval üretiminde seri üretime geçilmiş aynı zamanda Film Baskı Ünitesi de aktif hale  gelmiştir.

İmalat bölümünde; 300 adet Stanlinger marka “omega 1000”, “alpha 61”, “alpha 8” Yuvarlak Dokuma makinası yer almakta böylece müşterinin tam talebini karşılayacak güce sahip olmaktayız.  Ayrıca ; Extruder hattımızda 6 adet “Starlinger Stacofıl 200A” ve “StareX 800S” model tape çekme ünitemiz, Lamine için 6 adet “Starlinger StacoTEC”, Baskı için 6 adet “Starlinger DynaFLEX” yer almaktadır.

Doğru ve Dürüst Alışveriş, kısa zamanda Talebe Karşılık ve Profesyonel Çalışma Şartlarıyla müşteri memnuniyetinde tedarikçinin önemini bilerek İlkeli Sorumluluk Prensibiyle çalışmaktayız.

Çuval.com.tr Çalışma Prensipleri ;

Türkiye ve Sizin Kazanımlarınız İçin…

Çuval.com.tr 'de 5 Önemli Neden :
  1. Ürün Çeşitliliği,

  2. Müşterinin Talebine Tam Karşılık,

  3. En Kısa Zamanda Teslimat,

  4. Alanında Uzman Kadro Ve Tesisat,

  5. Dürüst Ve Güvenilir Çalışma Şartları İle Sizin İçin En Doğru Tercih Olacaktır.

Diğer Markalarımız
Pompadour
Paint Shop
Pacific Coast
Forged
Vintage company
McQueen
Pompadour
Paint Shop
Pacific Coast
Forged
Vintage company
McQueen